Червоний промінь

140 доба військового вторгнення: серед окупантів різко збільшилася кількість дезертирів

Вже 140-ву добу РФ веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю традиційно утримують рубежі, захищають нашу землю та дають гідну відсіч російським окупантам. Про ситуацію на Запорізькому напрямку розповіли в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

За останню добу ситуація не зазнала суттєвих змін. Противник укріплює зайняті рубежі. Протягом останніх 24-х годин ворог здійснив 51 обстріл позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.  За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області, окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Мала Токмачка, Приморське, Гуляйполе та Кам’янське. Надійшло 27 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1172 людини, з них 301 – діти.

За інформацією української розвідки, підрозділи ФСБ РФ шукають дезертирів зі складу окупаційних військ на території тимчасово окупованої Запорізької області. У військах окупантів кількість осіб, що покинули свої підрозділи через загрозу артилерійських ударів Збройних Сил України по об’єктам російських окупаційних військ, збільшується у геометричній прогресії і наразі складає близько 60 осіб. Вказані особи переховуються у підвалах, покинутих та зруйнованих будівлях, шукаючи будь-якого способу покинути територію України. Вони не бажають усвідомлювати, що єдиний спосіб повернутись додому для них – це здатись у полон військам ЗСУ.