Червоний промінь

“Укренерго” попереджає про фейки про відключення електроенергії

Недоброчесні медіа і телеграм-канали почали використовувати торішні відео і сюжети, стверджуючи, що в Україні запроваджуються графіки відключень. Це пряма брехня і російське ІПСО.

Офіційно заявляємо, “Укренерго” не планує жодних обмежень споживання найближчим часом – якщо не будуть відновлені російські атаки на енергосистему.

Маємо численні звернення і посилання на відео з твердженнями, що “Укренерго” начебто “від завтра” запроваджує графіки відключень.
Розпалювачі штучної паніки  скористалися тим, що зараз річниця початку масованих атак на українську систему. Вони використовують торішні відео і тексти, деякі сюжети переозвучують, додаючи додаткової брехні, і видають за свіжі справжні повідомлення.
Будь ласка, не ведіться.

Наразі виробництва електроенергії достатньо для покриття всіх потреб споживачів. Стан енергосистеми зараз не дає жодних підстав запроваджувати графіки відключень найближчим часом – якщо не буде нових обстрілів.

Мета цих фейкових повідомлень – посіяти паніку, недовіру, виснажити українців.

Будь ласка, користуйтеся офіційними джерелами інформації. Реальна інформація щодо відключень – лише на сайті, ФБ та Телеграм-каналі “Укренерго” та на офіційному сайті вашого обленерго чи у вашому особистому кабінеті споживача.

Джерело: “Укренерго”