Червоний промінь

Синоптики обіцяють не дуже теплий початок осені

Осінь в Україні розпочнеться з відчутної прохолоди. Потім на вулиці потеплішає, проте наприкінці місяця почнуться дощі. Не обійдеться без синоптичних гойдалок, а в окремі дні можливі зливи та сильні вітри. Такий прогноз на цьогорічний вересень озвучив народний синоптик Володимир Деркач.

Як запевняє спеціаліст, після прохолодного відтинку місяця температура трохи підвищиться, але літніх позначок чекати не варто. Остання десятиденка вересня буде вологою, а температура знову знизиться.

Початок вересня відзначатиметься частою зміною погоди. З 1 по 10 вересня в певні періоди може бути досить вітряно. Опади будуть помірними, а їх ймовірність – досить високою. Температура вдень очікується для вересня комфортною, кілька холодніших днів випаде на початку цього відрізку. Ночі стануть досить прохолодними, але без заморозків.

Друга декада місяця, з 11 по 20 число, з самого початку потішить справжнім осіннім теплом, але повернення до літніх температур не буде. Ймовірність опадів дуже низька.

Остання десятиденка вересня буде досить вологою. За даними народного синоптика, їх початок ще обіцяє декілька погожих днів, а далі опади в окремі дні будуть досить сильними. Температура при цьому знизиться.

Раніше відома синоптик Наталя Діденко також сповістила, що осінь в Україні почнеться зі зниження температури. 1 вересня практично повсюди очікується комфортна погода, в межах +18…+25 градусів. “Характерна ознака юної осені – прохолодні чи й холодні ночі. Найближчим часом очікується вночі +8…+14 градусів, на заході місцями навіть +5…+9 градусів, а в Карпатах ще нижче”, – написала синоптик.