Червоний промінь

Уряд віддячив колективу обласної лікарні за медичну оборону

Герої сьогодні вдягнені не тільки в військову форму. Вони носять і білі халати. Медикам ніколи не було ціни. Вони цілодобово перебувають на варті здоров’я кожного з нас. “Ковідні” часи підкували їх, підготували до найбільшого випробування – великої війни. Тепер лікарі в форматі 24/7 боронять медичний фронт України. Вчора, 19 жовтня, високими державними нагородами відзначили трудовий колектив Запорізької обласної клінічної лікарні. Радісною подією поділилися на сайті ЗОКЛ.

Кабінет Міністрів нагородив колектив медустанови на чолі з директором головної медустанови області Ігорем Шишкою. Вони отримали орден і почесну грамоту. Так Уряд віддячив лікарям за порятунок життів і збереження здоров’я хворих і поранених в умовах воєнного стану. Окремо за високий рівень професіоналізму й особистий внесок у розвиток медицини Запорізького краю відзначили кращих завідувачів лікарні. Видатні нагороди за плідну працю на благо міста й області отримали:

  • Наталія Когут, завідувачка відділення екстреної невідкладної медичної допомоги;
  • Тарас Гуров, завідувач відділення хірургії;
  • Ольга Богдан, завідувачка відділення травматології.

Фахівцям надали почесне звання “Заслужений лікар України”. А заступник директора з питань фармацевтичного та технологічного забезпечення Дмитро Сиволап став “Заслуженим діячем охорони здоров’я України”.

Медична родина ЗОКЛ вважає відзнаки від Кабміну тим, заради чого треба працювати далі. “Потужна мотивація не лише самовдосконалюватися, але й продовжувати гідну та гуманну справу – рятувати людські життя. Ми висловлюємо щиру подяку органам державної та місцевої влади за такі високі нагороди!”, – прокоментували в пресслужбі установи.

Пишаємося відданістю улюбленій справі, яку щоденно демонструє команда обласної лікарні. Щиро вітаємо янголів у білих халатах із цими почесними нагородами. Бажаємо кращим медикам невичерпної енергії та наснаги на нові досягнення на професійній ниві!