Червоний промінь

“Потяг до перемоги” вирушив маршрутом Запоріжжя – Львів

З суботи, 3 вересня, на новий маршрут стають вагони “Потяга до перемоги”, повідомили в “Укрзалізниці”. Вони курсуватимуть у складі поїзда № 32/31 Запоріжжя – Львів і розповідатимуть іншим пасажирам історії героїчного спротиву України російським загарбникам. Поїзд вирушив із Запоріжжя о 15:30 і прибув до Львова о 10:40 4 вересня. Тепер він щодня курсуватиме країною, об’єднуючи країну із заходу на схід.

7 пасажирських вагонів, розписані кращими українськими митцями, присвячені тимчасово окупованим територіям України та подвигам українців, які борються, попри тиск окупантів та постійну небезпеку. Неймовірні історії цих людей можна почитати на відповідному сайті. В кожному вагоні розміщено QR-код, який веде на цей ресурс.

В “Укрзалізниці” додають, що вагони потяга пройшли капітально-відновлювальний ремонт на власних потужностях залізниці та облаштовані з урахуванням побажань пасажирів.


Потяг до перемоги – спільна ініціатива “Укрзалізниці”, комунікаційної агенції Gres Todorchuk та сучасних українських митців під кураторством Каті Тейлор. У перший рейс він вирушив 23 серпня з Києва.