Червоний промінь

У Запорізькій області подачу питної води буде забезпечено для 15 населених пунктів

Роботи ведуться на підконтрольних територіях Запорізького району. По їх завершені безаварійну цілодобову подачу питної води буде забезпечено для 15 населених пунктів.
КП «Облводоканал» розпочав реалізацію проєкту з модернізації системи водопостачання та водовідведення в рамках Меморандуму про співпрацю з UNIСEF.
Наразі завершено капітальний ремонт аварійної ділянки транзитного водоводу у с. Наталівка — прокладено 130 метрів труб ПЕ діаметром 315 мм. Тривають інші роботи з реконструкції систем водопостачання та водовідведення Запорізького району по населених пунктах Вільнянськ, Новомиколаївка, Лежине.
— В планах завершити всі роботи у вересні, — прокоментував реалізацію проєкту директор КП «Облводоканал» Сергій Басанський, — В результаті, безаварійне цілодобове постачання питної води буде забезпечено для жителів 15 населених пунктів Запорізького району. Завдяки підписаному Меморандуму підприємство проводить реконструкцію використовуючи власні трудові ресурси, із залученням додаткового фінансування, без витрат з обласного бюджету.
Переоснащення всіх насосних станцій водозабезпечення та водовідведення збільшує кількість автоматизованих процесів, що дозволить після деокупації залучати фахівців, які працюють на цих ділянках, до відновлення водопостачання інших районів Запорізької області, в яких КП «Облводоканал» надавало послуги до повномасштабного вторгнення.
«Нагадаємо, наразі 6 з 8 підрозділів Облводоканалу опинились в окупації», — повідомили в Запорізькій обласній раді