Червоний промінь

Кошти з благодійного Ярмарку підуть на підтримку бійців

“Клуб успішних пані” Широківської громади провів вже традиційний Новопетрівський Благодійний Ярмарок! Кожен охочий міг придбати щось корисне для себе, потанцювати, відвідати концерт та пожертвувати гроші.
На ярмарку жителі села, місцеві виробники та фермери продавали мед, м’ясні та сирні вироби, свіжу випічку та десерти, смачні напої, вишивку, біжутерію, неймовірно гарно вишиті рушники та навіть саджанці рослин! Також жителі могли відвідати фотозону, яку облаштувала членкиня клубу Тетяна Макухіна.
Та головне, не розвагами єдиними! За півтори години на ярмарку вдалося зібрати неймовірну суму – 60 тисяч гривень! До цих зборів приєдналися місцеві фермери Микола Гавриленко, Сергій Недвига, Микола Кадігроб, Віталій Кадігроб, Євгеній Макрушин, Олена Кадігроб. Всі ці гроші підуть на дві мети: підтримка наших бійців, що перебувають на лікуванні, та розвиток молоді громади.
Також на ярмарці влаштували справжнє свято для малечі: благодійний фонд “Help_ua_people” на чолі з Владиславом Калюжним придбали позашляховик для наших військових, а камуфляжем на автівці зайнялися дітлахи. За допомогою спеціальних трафаретів вони наносили різноманітні малюнки.
Широківська громада дякує всім, хто долучився до зборів, всім панянкам, а особливо господиням Олені Бондаренко, Наталії Недвизі та Наталці Журавель за організацію, всім освітянам за надані смаколики, місцевій майстрині Надії Дудко за неймовірні вишиванки, Світлані Міловановій за домашній хліб, Ігорю Курницькому та Агєнтаєву Олексію за смачнющий мед, пану Юрію Максимову з Федорівки за продукцію з власного господарства та Олегу й Олені Білогубам з Миколай-Поля за сирні вироби!