Червоний промінь

Діють заради добра та перемоги

Благодійний Фонд «Дій Заради Добра» – входить до п’ятірки найпотужніших у Запоріжжі. Вони роблять неймовірні речі: роздають по тисячі і більше продуктових наборів для нужденних за один виїзд, проводять масштабні заходи для понад 4 тисяч осіб, допомагають військовим та лікарням.

У рамках конкурсу «Благодійне Запоріжжя-2022» «Благодійність на захисті України»  керівник БФ «Дій заради добра» Артур Манукян посів 2 місце у номінації «ВОЛОНТЕР РОКУ», також був нагороджений медаллю «ЗА ОБОРОНУ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ», нагороду вручив йому особисто командувач оперативного угрупування військ «Запоріжжя», генерал-майор Сергій Літвінов.

З нагоди річниці діяльності Фонду Артур Манукян зустрівся з представниками медіа у Центрі журналістської солідарності Запоріжжя.

– З перших днів війни ми допомагаємо  Українській армії  і людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, розповів волонтер. – Все робимо власним коштом  учасників нашого фонду  та за  підтримки наших друзів, партнерів.

Основні напрямки діяльності: це надання продуктових наборів ВПО, інвалідам, багатодітним сім’ям; допомога військовим (генератори, авто, бронежилети, буржуйки, харчі); організація соціальних заходів; підтримка лікарень, інтернатів та інших соціальних закладів.

Отже, свою допомогу ми надаємо не  тільки  військовим, але й  кожному,  хто її реально потребує. Наразі у нас  у пріоритеті  переселенці, інваліди та багатодітні сім’ї. Розвозимо гуманітарну допомогу як  адресно – саме тим родинам, які до нас звернулись, чи ми самі через друзів, знайомих дізналися про потреби цих людей, так  і  масово.

Більше 10 тонн продуктових наборів волонтери фонду надали постраждалій Херсонщині, возять усе необхідне жителям фронтового міста Оріхова.

«Якій кількості людей ми допомогли? Важко сказати, це десятки тисяч людей, видали тисячі тонн продуктів…», – зазначає благодійник.

У Артура Манукяна зростають двоє чудових дітей, він мріє, щоб їхнє майбутнє було щасливим у мирній Україні.

  • Пройде час, діти підростуть і запитають мене: чим ти займався під час війни? Мені не соромно буде дивитися їм у вічі, бо є що відповісти. Я відчуваю всю відповідальність та впевнено кажу, що радий бути на тому місці де я є, та бути частиною нашої нової історії. Мене наповнює гордість в тому, що в мене є що показати своїм синам, коли ми виженемо ворога з наших земель та переможемо у цій клятій війні, – переконаний А.Манукян