Червоний промінь

Місто оживає: запорізький Фонтан Життя знову працює

Після початку повномасштабної війни РФ проти України Запоріжжя було наче повністю вимкнене: зачинилися кав’ярні, салони краси, спортивні зали тощо. Але згодом місто почало входити в звичний ритм життя. Так, в четвер, 29 травня, свою роботу поновив Фонтан Життя на площі Маяковського, розповів у своєму Telegram-каналі секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Минула зима була затяжною, тому Фонтан не могли відкрити трохи довший час. “Поступово до нас почали повертатися надія та віра, а з ними і нові сили. Ми зрозуміли, що попри всі складнощі, рідне місто має жити і має працювати. День за днем Запоріжжя почало оживати. Відкриття Фонтану Життя на Маяковського – дійсно символічна подія. Віримо, що так само як відновився Фонтан, відновиться і життя рідного міста в усіх його галузях”, – висловив сподівання Анатолій Куртєв.

На площі виступив відомий запорізький гурт “Хорта”. Свого часу гурт був дуже популярний,  потім виступи припинилися на тривалий час (після смерті лідера Андрія Лободи).

В місті також потроху відновлюється середній та малий бізнес, подовжується робота комунального транспорту, скорочується тривалість комендантської години. Тож життя триває і обов’язково переможе, як і Україна, впевнений секретар ЗМР.