Червоний промінь

Резиденція святого Миколая в Петрополі запрошує

Потихеньку завершується 2021 рік, і настає пора чарівних зимових свят. Перед Новим Роком і Різдвом Христовим діти завжди із нетерпінням чекають Дня святого Миколая. В цей момент кожна доросла людина хоче знову хоч трохи побути на їхньому місці, адже він ніколи не залишає без уваги тих, хто гарно поводився впродовж року.

В селі Петропіль добрий чарівник вже чекає на листи від слухняних діток. Також святий Миколай запрошує малечу особисто познайомитися з ним та його казковим будинком.
Шкільні групи можуть відвідати резиденцію Миколайчика індивідуально за попереднім записом. Відвідувачів він зустріне не сам, а зі своєю вірною помічницею, ослицею Крісмас. Разом вони проведуть для дітей незабутню екскурсію маєтком. В неї ввійдуть дуже багато «родзинок»:
– спілкування з тваринами в контактному зоопарку;
– відвідування будиночку святого Миколая і можливість сфотографуватися там;
– вірші та пісні від слухняних діточок;
– майстер-класи з доїння кози та приготування пиріжків;
– танцювальний флешмоб.
А якщо хтось під час веселощів зголодніє, навіть нагодують комплексним обідом. Батьки дітей, котрим вже подарували побачення з чарівником, кажуть: задоволеними лишилися на всі 100.
Петропільський святий Миколай вже розглядає листи-бажання від дітлахів. Їх можна відправляти на адресу: 70405, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Петропіль, вул. Молодіжна, 58. А записатися на захопливу подорож його резиденцією можна за телефоном: (093) 266-35-09.