Червоний промінь

Україна отримала другий транш МВФ

У середу, 24 листопада, Україна отримала від Міжнародного валютого фонду транш у розмірі $700 млн. Про це повідомив у Facebook голова “Нацбанку” Кирило Шевченко.

“Сьогодні Україна отримала другий транш від Міжнародного валютного фонду за програмою stand-by у розмірі 500 млн СПЗ (еквівалент $699 млн). Ці кошти надійдуть на рахунки уряду в Національному банку України й збільшать міжнародні резерви”, – написав Шевченко.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль назвав транш свідченням відповідальності України та прогресу в реформах. “Досягнувши прогресу у впровадженні реформ, ми підтвердили статус України як надійного й відповідального партнера”, – заявив Шмигаль.

Голова Кабміну додав, що спільну програму Stand-by між Україною та МВФ на суму $5 млрд затвердили 9 червня 2020 року. Вона спрямована на подолання наслідків пандемії COVID-19, зміцнення результатів та продовження реалізації важливих структурних реформ в Україні. Очільник уряду наголосив, що кошти МВФ будуть спрямовані на підтримку стабільності фінансової системи та боротьбу з наслідками COVID-19.