Червоний промінь

Ювілейна весна шановної Маіни Корень

У ці чудові травневі дні поважний 90-річний ювілей відзначила Маіна Петрівна Корень – Почесний громадянин Запорізького району, педагог, прекрасна людина, яка багато років очолювала раду ветеранів в смт Кушугум. Вона родом із того покоління, яке гартувалося у складних умовах Другої світової війни та відродження країни у післявоєнний час.
Народилась в селі Наталівка Запорізького району. Після школи закінчила Запорізьку фельдшерсько-акушерську транспортну школу. Трудову діяльність почала в лікарні міста Пологи нашої області медсестрою. Після переїзду сім’ї до м. Запоріжжя з 1950 року працювала медсестрою в Запорізькій обласній лікарні, а з 1951 – на станції швидкої допомоги. Паралельно вчилась у вечірній середній школі, яку закінчила на відмінно. З 1951 по 1956 роки навчалася у Запорізькому машинобудівному інституті. З 1959 року і аж до виходу на заслужений відпочинок працювала в Кушугумській школі вчителем виробничого навчання. Загалом її трудова педагогічна вахта, позначена професійною мудрістю, тривала 27 років. А це десятки, сотні підготовлених учнів.
Маіна Петрівна завжди брала активну участь у громадському житті селища та району. Більше 10 років очолювала первинну ветеранську організацію селища Кушугум, була членом обласної ради організації ветеранів України, членом президії Запорізької районної ради ветеранів. Неодноразово обиралась депутатом Кушугумської селищної ради. За високий професіоналізм, значні трудові досягнення, активну життєву позицію Маіні Корень присвоєно високе звання «Почесний громадянин Запорізького району».
М.П. Корень користується заслуженим авторитетом та повагою серед ветеранів і жителів громади.
З нагоди ювілею Маіну Корень щиросердно привітали депутат Запорізької обласної ради Дмитро Майстро, Кушугумська селищна рада разом з виконавчим аппаратом та депутатським корпусом, рідні та близькі.
Низький уклін вам, дорога Маіно Петрівно, за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо, щоб душевне тепло й радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я ніколи не підводить, а підтримка і любов рідних будуть постійними і щирими. Радійте життю, насолоджуйтеся ним. Нехай краса Вашої душі буде безсмертною і добра надія Вашого серця не зникає!

Наталія СТІНА.