Червоний промінь

Запорізький госпіталь ветеранів війни відновлює свою роботу

Госпіталь ветеранів війни, розташований на Великому Лузі, з 1 серпня після тривалої перерви відновлює свою роботу. Цю приємну новину повідомила директор КНП “Госпіталь ветеранів війни” Запорізької обласної ради Тетяна Ярмощук.

«Наразі це буде 30 ліжок неврологічного відділення. Для госпіталізації необхідно звернутися до свого сімейного лікаря за електронним направленням на стаціонарне лікування та узгодити точну дату госпіталізації з нашим медичним директором Картініною Валентиною Анатоліівною за номерами телефону: 095 9286088 або 0663307001», – написала на фейсбук-сторінці Тетяна Єгорівна.

Нагадуємо, до цього медзакладу мають право направлятись пацієнти, які мають пільги згідно з Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 року № 3551-ХІІ, та Закону про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», це, зокрема, учасники бойових дій; інваліди війни; добровольці Сил територіальної оборони Збройних Сил України; учасники війни, та особи, які прирівняні до них за пільгами; «Діти війни», які є інвалідами; учасники бойових дій (АТО/ООС); учасники Революції Гідності.