Червоний промінь

У Широкому відкрили нову медичну амбулаторію

 
Сьогодні, 5 червня, у селі Широкому відкрили нову сучасну амбулаторію. 
– Ми довго чекали цього, – розповів голова Широківської громади Денис Коротенко. – Мені не подобалося, що наш фельдшерсько-акушерський пункт розташований у дитсадку. І ось нарешті ми перебудували цю будівлю. Зазначу, що це буде амбулаторія, а не просто ФАП.
Новий медзаклад переобладнали з приміщення колишньої сільради, розташованої в центрі с.Широке. Реконструкція тривала понад пів року, за кошти місцевого бюджету.
Сучасний медичний заклад, устаткований всім необхідним обладнанням для первинної медичної допомоги! Тож тепер більш ніж 1 500 жителів Зеленопільського округу та села Широке мають доступ до:
✅Консультації сімейного лікаря;
✅Здачі аналізів сечі та крові (на цукор);
✅Кардіограми;
✅Вакцинації;
✅Вимірювання тиску.
 На другому поверсі будівлі роташована квартира, в якій буде жити місцевий сімейний лікар.  На постійній основі тут працюватиме молодий фахівець Ігор Очеретько. Протягом червня він укладатиме декларації з пацієнтами. Прийом почне з 1 липня.
Як і раніше, за графіком, приїжджатимуть та прийматимуть пацієнтів вузькі спеціалісти.
Також давні партнери Широківської громади Громадська організація “За розвиток” закупила та передала 2 холодильники та ноутбук для аптеки, яка працює в амбулаторії. Тепер місцеві жителі забезпечені не тільки медичними послугами, а й якісними ліками!
Фото Широківської громади