Червоний промінь

Запоріжці можуть обрати дизайн нової марки “Укрпошти”

«Укрпошта» випустить нову марку. Вона буде присвячена миру в Україні і світі та матиме назву “Мир – найвища цінність людства!”. В основі ескізів майбутньої марки – роботи українців, повідомляє місцеве видання “Індустріалка”. З них “Укрпошта” обрала 6 найкращих та виставила на голосування. Яким буде дизайн нової марки, оберуть шляхом відкритого голосування.

Марка представлятиме Україну на міжнародному конкурсі PostEurop, зазначили на офіційній сторінці “Укрпошти” в Facebook. 

“Голосуємо за ескіз для поштової марки, який представлятиме Україну на конкурсі PostEurop з темою “Мир – найвища цінність людства!”. Переможець змагатиметься на міжнародному конкурсі з іншими учасниками й матиме шанс побачити свою ілюстрацію у випусках усіх країн-членів Всесвітнього поштового союзу. Тож у нас з вами особлива місія – вибрати одну ілюстрацію, яка передаватиме весь біль та сміливість українців, що виборюють своє право на життя у мирі”, – наголосили в установі.

Голосування за найкращий ескіз триватиме до п’ятниці, 22 липня. Взяти участь у ньому можуть всі охочі на офіційних сторінках “Укрпошти” в Facebook, Instagram чи TelegramПроголосувати за ескіз, який сподобався найбільше, можна, поставивши лайк на фото з його зображенням.

В липні має вийти третя воєнна марка “Укрпошти” з назвою “Доброго вечора, ми з України!”. Її ескіз також обирали українці шляхом голосування.