Червоний промінь

У партії “Слуга Народу” – нова голова: що про неї відомо

Новою очільницею партії «Слуга Народу» стала заступниця глави фракції Олена Шуляк. Її обрали на з’їзді політсили замість Олександра Корнієнка. Про це повідомила речниця «Слуги Народу» Юлія Палійчук.
 
“Наша ідея полягає в тому, щоб голова партії був не лише її керівником і депутатом, а займався саме партійним будівництвом 24/7. Олена Шуляк якраз чітко розуміє усі проблеми партії, має необхідні лідерські якості, щоб вести наш партійний корабель до пункту призначення і не сісти на мілину”, – сказав Корнієнко.
 
Олена Шуляк пройшла до парламенту за 13 номером у списку “Слуги народу”. 

Вона є заступницею голови депутатської фракції СН, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Голова Координаційної ради з проблемних питань у містобудуванні.

Біографія Олени Шуляк на сайті СН повідомляє, що вона народилася 24 січня 1976 року в Києві. Закінчила факультет “Економіка й управління в будівництві” Українського транспортного університету. Випускниця Міжнародного інституту менеджменту, магістр бізнес-адміністрування.

Мала стажування в університеті Карнегі Меллона Tepper School of Business у США. Понад 10 років обіймала керівні посади у сфері девелопменту нерухомості та будівництва. Віцепрезидентка із питань фінансів української філії міжнародної організації Young Presidents’ Organization. Раніше очолювала Наглядову раду Української будівельної спільноти (Ukrainian Building Community). Була представником Кабінету міністрів у Верховній Раді.