Червоний промінь

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 02.12.2023, 313 доба

 
Противник триста тринадцяту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.
На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.
За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів ОРІХІВ, ГУЛЯЙПОЛЕ, ОЛЬГІВСЬКЕ, ТЕМИРІВКА, НОВОДАНИЛІВКА, ЗАЛІЗНИЧНЕ, НОВОАНДРІЇВКА, ДОРОЖНЯНКА, БІЛОГІР’Я, ЧАРІВНЕ, ПОЛТАВКА, МАЛА ТОКМАЧКА, ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ, МАЛІ ЩЕРБАКИ, ПЛАВНІ, КАМ’ЯНСЬКЕ, СТЕПОВЕ.
Надійшло 4 повідомлення про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями рф.
Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території не проводилась.
Підтверджено вогневе ураження 31 грудня районів зосередження живої сили та техніки окупантів на тимчасово зайнятій території Запорізької області. В районах населених пунктів Тарасівка, Басань, Пологи, Бердянськ, Токмак втрати противника склали понад 175 поранених військовослужбовців, знищено 12 одиниць озброєння і військової техніки різного типу та склад боєприпасів ворога. Інформація щодо ліквідованих окупантів уточнюється.
Нищимо ворога та наближаємо нашу перемогу. Слава Україні!
 Сайт ЗОВА