Червоний промінь

Сьогодні дванадцятий день війни

Запоріжці, вітаю!
Сьогодні дванадцятий день війни. А ще сьогодні понеділок – початок нового тижня. Сподіваюся, мирного та спокійного для Запоріжжя тижня.
Ми не розслабляємося! Настрій у нас з вами бойовий і робочий. Ми продовжуємо забезпечувати життєдіяльність міста і постійно його укріплюємо! Дякую кожному, хто приєднується. Дякую усім підприємствам, які у ці часи працюють та допомагають Запоріжжю всім, чим можуть.
Тепер щодо подій на передовій. Ворог не полишає спроб просунутися у напрямку Запоріжжя. Але наші військові тримають оборону біля Гуляйполя та Оріхова та на напрямку Василівка – Балабіно. Агрессор продовжує нести втрати в техніці, живій силі та здається у полон.
Тимчасово окупованими залишаються Пологи, Василівка, Токмак, Енергодар, Бердянськ та Мелітополь.
Зараз хочу звернутися до кожного з вас. Цієї суботи у Запорізькій області сталася жахлива трагедія. По дорозі між населеними пунктами Єгорівка та Новоселівка ворожий танк безжально та по-звірячому розстріляв і переїхав цивільний автомобіль співробітників УКРПОШТИ, які розвозили пенсії та пошту. Загинули чоловік та жінка.
Ми з вами не повинні допустити такого у Запоріжжі. Вже сьогодні рийте рови, укріплюйте свої домівки, зводьте фортифікаційні споруди і об’єднуйтеся проти окупанта.
І обов’язково вірте у Збройні сили України! Сьогодні вночі наші військові зробили велику справу – вони вдарили по аеродрому Чорнобаївка під Херсоном, на якому ворог розмістив свою техніку, і вщент розбили 30 ворожих вертольотів, живі сили та іншу техніку.
На підступах до Миколаєва ЗСУ знищили три ворожих колони армії, захопили велику кількість боєкомплекту, колісну техніку, сім гаубиць.
Наші – найкращі!
А рашисти прийшли сюди знищувати українців, але будуть знищені самі. Тому що – це наш дім і наше небо!
Не пробачимо нікого!
Все буде Україна!