Червоний промінь

Маєте проблему, повідомляйте, будемо вирішувати разом!

 

Газета «Червоний промінь» розпочинає реалізацію проєкту

«На межі: обєктивно – про життя Запорізького регіону» .

Буде створено добірку матеріалів на соціально важливу тематику в рамках проєкту «Сила місцевих медіа – для посилення згуртованості українців», що реалізується Громадською спілкою «Українська Асоціація Медіа Бізнесу» у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу».

Наше медіа пропонує додатковий комунікаційний майданчик між владою та населенням для вирішення конкретних проблем в громаді.

Ми порушуємо такі теми:

  1. Проблеми внутрішньо переміщених осіб: житло, харчування, одяг, бюрократія та місцева влада, працевлаштування, медичне обслуговування, культура і дозвілля, освіта дітей.
  2. «Найскладніша зима України: гідно пройти опалювальний сезон-2023». Як вам зимується, шановні запоріжці? Що з тарифами, чи надають дрова соціально вразливим у сільській місцевості, як ви боретеся з холодом, темрявою тощо.
  3. Патріотизм, волонтерство наших земляків. Знаєте позитивну історію, приклад для наслідування, повідомляйте, про це повинні дізнатися всі.
  4. «Зруйновані школи Запорізького району: освіта під загрозою?» Окупанти зруйнували вже шість закладів освіти в районі, які з них будуть відбудовувати, наскільки це ефективно, яким чином буде здійснюватися доступ до якісної освіти сільських дітей?

 

 Дорогі друзі, якщо маєте проблему, повідомляйте, будемо вирішувати її разом! Пишіть нам у соцмережах https://www.facebook.com/chervony.promin, телефонуйте: 050-108-66-55.