Червоний промінь

Захисники області вже гріються новими буржуйками від “Запоріжгазу”

Починається найскладніша в нашій історії зима. Тепло буде вкрай необхідне і в оселях звичайних українців, і на передовій Героям сучасності. Морально їх зігрівають вісточками з дому матері, дружини та діти. Фізично цим вже далеко не вперше займається Регіональна газова компанія (РГК), під брендом якої працює АТ “Запоріжгаз”. Чергову партію буржуйок для військових на початку грудня передали на передову, повідомили в компанії.

Обладнання українським бійцям вручили в рамках акції “Зігрій наших”. Загалом Оператори газорозподільної мережі під брендом “Запоріжгазу” вже поставили на фронт близько тисячі буржуйок. Така кількість дозволяє обігріти понад 7 тис. військовослужбовців. Пічками, які направляють їм місцеві газовики, обігріваються воїни по всіх напрямках.

Відгуки про апаратуру зазвичай гарні: військові відзначають легкість та мобільність буржуйки. До того ж, вона багатофункціональна. На верхній горизонтальній поверхні можна приготувати чи підігріти їжу. А додаткові стійки та спиці, передбачені дбайливими конструкторами, дозволяють сушити одяг та взуття. Окрім цього, буржуйки довго тримають тепло. Для кращого маскування всі з них оснащені іскрогасниками. Обладнання можна використовувати як у бліндажах, так і в приміщеннях, розповідають в АТ “Запоріжгаз”.


Регіональна газова компанія оголосила акцію “Зігрій наших” в вересні. Її було вирішено почати, адже зараз серед військових існує великий попит на пічки-буржуйки. Оснащення виготовляють на заводі RGC Production. В “Запоріжгазі” підкреслюють, що підприємство підходить до нового завдання дуже технологічно.