Червоний промінь

“УКРАЇНА – МАТИ”: В ЗАПОРІЖЖІ ПОГАСИЛИ МАРКУ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

У День Незалежності України в обласному центрі відбулось спецпогашення святкової поштової марки. До 32-ї річниці проголошення незалежності нашої держави “Укрпошта” випустила нову марку “Україна – мати”. 

 Сьогодні відбувається трансформація свідомості, не тільки наших громадян, але й людей з усього світу, які доєдналися до боротьби України за незалежність, суверенність та відновлення територіальних меж нашої держави. Майже 53 країни світу допомагають боротися з агресією рф. Це трансформація на всіх рівнях суспільної свідомості. Радянські символи, такі як “Батьківщина-мати”, зараз трансформуються в “Україну-мати”. Дуже символічно, що вона зображена на новій марці. 

Для України та її громадян незалежність не просто слово. Боротьба крізь часи закарбувала наш характер і тепер ми знову зі зброєю в руках виборюємо право бути вільними та самим розпоряджатися власною долею. Наша незалежність сьогодні коштує дуже дорого: її ціна це піт, кров та життя наших українських захисників і захисниць. Вони не тільки зупинили навалу ворога, але й з кожним днем наближають омріяну кожним українцем перемогу над російським агресором.

Поштова марка номіналом U та випущена тиражем в 600 тисяч примірників за ескізом художниці Зінаїди Кубар зображає відомий кожному українцю монумент, розташований на Печерських пагорбах Києва – «Україна-мати». Цей монумент символічно повернутий щитом до ворога та означає захист від загарбницьких амбіцій нашого сусіда. На цьому щиті наш символ, знак волі та свободи – Тризуб.