Червоний промінь

Строки зсунуться, температура в приміщеннях впаде – названо головні складнощі опалювального сезону-2022

Україна готується до нових випробувань, адже через війну не так просто організувати опалення. Тому в Уряді вже неодноразово повторювали: цьогорічний опалювальний сезон буде найскладнішим. Особливо це стосується окупованих територій, де українська влада не може контролювати ситуацію. Внаслідок складнощів температура в квартирах може опуститися на 4 градуси. Про це заявили в керівництві “Нафтогазу”, передає “Акцент”.

Як розповів голова установи Юрій Вітренко, температура в приміщеннях буде встановлена ​​на рівні 17-18°C, що приблизно на чотири градуси нижче за норму. Тож українцям краще запастися альтренативними варіантами обігріву – ковдрами, теплим одягом тощо. І зробити це слід якнайскоріше.

Також відомо, що опалювальний сезон в цьому році розпочнеться пізніше. “Без фінансової підтримки нам не вистачатиме газу, а це означатиме, що у нас будуть дуже високі ризики виходу з ладу енергосистеми”, – сказав Вітренко. За його словами, ризиків багато. Наприклад, Росія може націлитися на найважливішу газову інфраструктуру України, електростанції чи об’єкти з видобутку газу. Також РФ може скоротити постачання газу до ЄС, що призведе до подорожчання газу.