Червоний промінь

Працівникам “Облводоканалу” скоро виплатять борги по зарплаті – ЗОВА

Обласній владі вдалося добитися виділення 40 млн грн з резервного фонду державного бюджету, за рахунок яких будуть погашені борги по зарплаті співробітників запорізького “Облводоканалу”. Це вдалося завдяки спільним зусиллям чиновників області, Офісу Президента та Міністерства розвитку громад та територій України, повідомили в Департаменті культури та інформаційної політики ЗОВА сьогодні, 5 жовтня.

Так, в обласній військовій адміністрації відбулася нарада очільника установи Олександра Старуха щодо функціонування КП в воєнний час. Губернатор впевнений, що попри воєнний стан, усі працівники комунальної мережі мають отримувати гідну заробітну плату. “Вже найближчим часом фінансова допомога у розмірі 40 млн грн надійде до КП “Облводоканал” на виплату належної  заробітної плати працівникам підприємства у період воєнного стану. Наразі встановлюємо перелік витрат та розподіляємо виділені кошти. Така допомога необхідна для забезпечення надійного функціонування комунального підприємства й надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення”, – сказав Старух.

В ЗОВА подякували всім, хто доклав зусиль задля підтримки громадян у складні часи. Лише спільними діями можливо стабілізувати роботу комунальної системи, забезпечивши безперебійну та оперативну роботу всіх мереж, підкреслили в адміністрації.