Червоний промінь

Купання завершилося трагедією

До Служби порятунку «101» у неділю зранку надійшло повідомлення про те, що в затоці річки Дніпро у одному із районів м. Запоріжжя під час купання зник підліток.

На місце події виїхали водолази Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Як з’ясувалося в ході попереднього розслідування, батьки разом із сином 2008 р.н. відпочивали на узбережжі річки.

Підліток пішов купатися, пірнув та зник з поля зору.

Під час пошукових робіт співробітники ДСНС виявили тіло дитини на дні та доставили його на берег для проведення судмедекспертизи.

________________________________________________________

Як повідомляє ДСНС України у Запорізькій області, два дні тому у ставку Запорізького району потонув чоловік. Рятувальники отримали інформацію про нещасний випадок від чергового Національної поліції. Прибувши на місце, рятувальники встановили, що у місцевому ставку під час купання зник місцевий житель. Водолази Аварійно-рятувального загону обстежили водойму та вилучили тіло чоловіка без ознак життя. Загиблого передали для проведення судмедекспертизи.

Нагадаємо, що у Запорізькому регіоні цього літа купання у водоймах під забороною. Спеціалісти обласного центру МОЗ системно проводять дослідження якості води у Дніпрі, а після підриву Каховської ГЕС тримають це питання на постійному контролі. Повідомляється, що за результатами досліджень вода річці Дніпро не відповідає вимогам по мікробіологічних та санітарно-хімічних показниках. Рівень кишкових інфекцій знаходиться на сезонному рівні. Випадків захворювання на холеру, сальмонельоз, дизентерію, вірусний гепатит А на минулому тижні не зареєстровано.

Фахівці закликають запоріжців утриматися від купання  та попереджають про можливе виникнення гострих кишкових інфекцій через погіршення якості річкової води. Вони наголошують, що кишкові інфекції передаються під час купання у забруднених водоймах, а також через вживання зараженої їжі, води та через брудні руки.