Червоний промінь

Здобутки юних спортсменів Кушугумської громади

У суботу, 23 березня, відбувся Відкритий чемпіонат м. Запоріжжя з греко-римської боротьби на честь майстра спорту Юрія Дороганя.

“Борці КЗ “Центр культури, спорту та дозвілля” Кушугумської громади Запорізького району взяли участь в цих змаганнях під керівництвом тренера О.О.Марокова.

Юні спортсмени 2007-2009 рр.:
🏆51 кг – Тимофій Любасенко,

🏆80 кг – Єрмоленко Максим,

🏆92 кг  – Стаднік Данііл.

Данііл також прийняв виклик та показав силу духу, виступивши в категорії до 110 кг.

Учасники 2010-2012 рр. :

🏆62 кг – Прінь Єгор,

🏆75 кг – Водостоєв Антон,

🏆Тимофій Любасенко з легкістю виграв своїх суперників та став чемпіоном.

▫️Єрмоленко Максим, незважаючи на свій перший досвід , показав дуже гарну боротьбу та став третім.

▫️Данііл Стаднік виступив дуже впевнено, незважаючи на те, що в нього теж перші змагання. В категорії до 92 кг , програв лише призеру чемпіонату України, а в вазі 110 кг , не зважаючи на недостатню вагу, пройшов до фіналу .

▫️Єгор Прінь програв змагання за третє місце через недостатній досвід , показавши свій характер .
Антон Водостоєв став чемпіоном у своїй вазі , з легкістю переміг суперників,” – повідомили в Кушугумській громаді.