Це стосується внутрішньо переміщених осіб, які були взяті на облік до 24 лютого 2022 року.
Відповідне питання розглянули на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.
Підтвердити свою особу можна як офлайн, так і онлайн. Ця процедура необхідна для перевірки, що державні кошти отримує саме та особа, для якої вони призначені.
▪️Нагадуємо, що пройти ідентифікацію можна будь-яким зручним способом:
1. Особисто відвідати відділення АТ «Ощадбанк» чи орган Пенсійного фонду України (ПФУ).
2. Віддалено авторизуватися за допомогою кваліфікованого електронного підпису Дія.Підпис (Дія ID) на вебпорталі (https://portal.pfu.gov.ua/) електронних послуг ПФУ.
Це зручно для тих, хто не має фізичної можливості відвідати установи банків чи Пенсійного фонду, перебуває на тимчасово окупованій території або віддає перевагу онлайн-інструментам.
3. За допомогою відеоконференцзв’язку. Подати заявку можна на вебпорталі електронних послуг ПФУ або через Контакт-центр Пенсійного фонду України за номерами: 0 800 503 753, (044) 281-08-70, (044) 281-08-71.
4. У випадку перебування за кордоном — отримати у закордонній дипломатичній установі України посвідчення факту, що особа є живою, і надати ці документи органу ПФУ, де пенсіонер перебуває на обліку. Передати документи можна за допомогою вебпорталу Фонду чи поштою.
❗️Зверніть увагу, що результати проходження відеоідентифікації повідомляються на електронну пошту, яка вказується під час реєстрації.
📲Мінреінтеграції (http://t.me/minre_ua)