Червоний промінь

До уваги роботодавців!

Запорізька районна філія Запорізького обласного центру зайнятості нагадує, що до 01 лютого 2022 року роботодавцям – юридичним особам необхідно звітувати про виконання квоти з працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування (ч.1 ст.14 Закону України «Про зайнятість населення»).

Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» передбачено, що підприємствам, установам, організаціям встановлюється квота для працевлаштування осіб, неконкурентоспроможних на ринку праці і таких, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні:

  • при чисельності штатних працівників понад 20 осіб – розмір її становить 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік;
  • при чисельності штатних працівників від 8 до 20 осіб – розмір її становить не менше однієї особи в середньооблікової чисельності штатних працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років (ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

Форму звіту «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» викладено в Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики від 16.05.2013 р. № 271.

Звіт надається до центрів зайнятості та філій незалежно від місцезнаходження роботодавця.

Чекаємо на вас за адресою: м. Запоріжжя, пр. Інженера Преображенського, 33.

Для отримання додаткової інформації звертатись до відділу взаємодії з роботодавцями Запорізької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за номерами: (061) 702-39-52, (061) 702-39-54, (061) 702-39-59, (061) 702-39-60.