Червоний промінь

Засудили до 9 років за вбивство

Одним із конституційних обов’язків органів прокуратури є організація і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, вирішення відповідно до закону інших питань під час кримінального провадження.
Завдяки принциповій позиції прокурора Запорізької окружної прокуратури засуджено до 9 років позбавлення волі мешканця с.Кирпотино, який вбив свою співмешканку.
Так, Шевченківським районним судом м.Запоріжжя завершено розгляд кримінального провадження за фактом умисного вбивства мешканки
с.Кирпотино Запорізького району, яке сталося 06.09.2021. Зокрема, відповідно до вироку суду 65-ти річний мешканець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в ході раптово виниклого конфлікту на фоні ревнощів зі своєю співмешканкою, перебуваючи у приміщенні будинку, розташованого у с.Кирпотино, взяв зі столу ніж, яким завдав 11 ножових поранень шиї, тулубу та кінцівок своїй співмешканці, яка померла на місці.
Суд погодився з позицією прокурора та вироком суду від 14.04.2023 визнав винним жителя с.Кирпотино у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та призначив раніше несудимому громадянину покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Наталія БОНДАРЕНКО,
керівник
Запорізької окружної прокуратури