Червоний промінь

За вирощування та зберігання коноплі чоловік сплатить штраф на суму 34 тис. грн.

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури, до Запорізького районного суду Запорізької області 24.05.2024 направлено обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості у кримінальному провадженні за обвинуваченням громадянина Б. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.309, ч.1 ст.310 КК України, а саме – у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту у великих розмірах та у незаконному посіві та незаконному вирощуванні рослини роду конопель.
Відповідно до обвинувального акту, обвинувачений Б. , перебуваючи на території дачної ділянки, яка розташована поблизу с. Привітне Запорізького району Запорізької області, в кімнаті, незаконно посіяв та виростив рослини роду коноплі, у кількості не менше 26 штук.
Крім того, обвинувачений Б., перебуваючи на території домоволодіння, розташованого за адресою: Запорізька область, Запорізький район, поблизу с. Привітне, з рослин конопель, які самостійно вирощував на території вищевказаного домоволодіння, зірвав суцвіття рослин, гілки з листям та верхівками. Після чого, висушив їх та почав незаконно зберігати особливо небезпечний наркотичний засіб обіг якого заборонено – канабіс, в приміщенні кухні та будівлі
господарчого призначення.
Так, під час проведення санкціонованого обшуку території домоволодіння за адресою: Запорізька область, Запорізький район, поблизу с. Привітне, в приміщенні кімнати кухні та в приміщенні будівлі господарчого призначення виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс, загальна маса якого склала 642 г.
Запорізьким районним судом Запорізької області 12.06.2024 затверджено укладену між прокурором та підозрюваним Б. угоду про визнання винуватості та винесено вирок, відповідно до якого останнього визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.309 та ч.1 ст.310 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме 34 000 гривень.

Максим СОКОЛОВ,
перший заступник керівника Запорізької окружної прокуратури