Червоний промінь

Визнано винним за насильство та крадіжку

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури Запорізької області до Вільнянського районного суду 13.02.2023 направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 КК України. Відповідно до обвинувального акту 32-річний обвинувачений наприкінці грудня 2022 року,  раніше судимий за вчинення тяжкого корисливого злочину, знаходячись поблизу одного з домоволодінь в смт Кам’яне Запорізького району Запорізької області, застосовуючи насильство, що виразилось у нанесенні ударів в область обличчя потерпілої жінки з кишені її куртки, повторно, відкрито заволодів мобільним телефоном, з вказаним майном втік та згодом був затриманий працівниками поліції.

Під час розгляду у суді кримінального провадження відносно обвинуваченого, який свою провину не визнав, Запорізькою окружною прокуратурою доведено винуватість останнього та Вільнянським районним судом 27.02.2023 визнано винним, винесено обвинувальний вирок за ч. 4 ст. 186 КК України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі
строком на 7 років та 8 місяців.
Також, Вільнянським районним судом Запорізької області ухвалено залишити чоловіка під вартою до набуття вироком законної сили.

Сергій ПОНОМАРЬОВ,

заступник керівника окружної прокуратури.