Червоний промінь

Прокуратура зобов’язала злочинця сплатити кошти за лікування потерпілого

Запорізькою окружною прокуратурою Запорізької області захищено інтереси держави в особі Національної служби здоров’я України та Запорізької обласної ради в частині стягнення з особи грошових коштів, витрачених закладом охорони здоров’я України на лікування потерпілого від злочину.
Так, окружною прокуратурою в суді підтримувалось обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 1 ст. 127 КК України, за обвинуваченням мешканця смт Кушугум Запорізького району Запорізької області у вчиненні злочину відносно рідного сина. За вироком суду особу визнано винною та призначено
покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, з іспитовим строком 2 роки. Вирок набрав законної сили в апеляційній інстанції. Встановлено, що потерпілий в результаті вчинення злочину отримав тілесні ушкодження та проходив лікування.
Злочинцем у добровільному порядку кошти, витрачені на лікування, а саме 16 742 гривні 18 копійок – не сплачено.
Окружною прокуратурою пред’явлено до суду позовну заяву в інтересах держави, яку задоволено судом в повному обсязі, особу зобов’язано сплатити грошові кошти, витрачені на лікування потерпілого.

Максим СОКОЛОВ,
виконувач обов’язків керівника
окружної прокуратури