Червоний промінь

   П’яний батько мало не вбив сина

 

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури Запорізької області повідомлено про підозру мешканцю смт Балабине Запорізького району у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України.

За даними слідства, 30-річний чоловік, який є батьком 8-річного хлопчика та 6-річної дівчинки, а також разом з дружиною перебуває в очікуванні третьої дитини, 3 січня 2023, будучи у стані алкогольного сп’яніння, на очах у малолітньої доньки та вагітної дружини, завдав своєму синові 2014 р.н. численні удари долонями в область шиї, голови та спини. Крім того, чоловік декілька разів обхоплював сина за шию та підіймав над підлогою. Хапав дитину за ступні ніг та волочив по підлозі. На теперішній час чоловік обґрунтовано підозрюється у спричиненні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження, тобто умисного правопорушення, передбаченого у ст. 121 Кримінального Кодексу України, що спричинило тривалий розлад здоров’я. 

Досудове розслідування у кримінальному  провадженні здійснюється слідчими Відділу поліції № 6 Запорізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та відділом захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Запорізькій області. 

Санкція ч.1 ст.122 КК України передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. 

Примітка; відповідно до ст, 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

Наталія БОНДАРЕНКО,

керівник 

окружної прокуратури.