Червоний промінь

Неодноразово судимий знову вчинив крадіжки – тепер під арештом чекає суду

За процесуального керівництва прокурорів Запорізької окружної прокуратури, 09.04.2024, скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно раніше неодноразово судимого, у тому числі і за вчинення корисливих злочинів, 27 – річного чоловіка, за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжки), вчиненої повторно, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).
Досудовим розслідування встановлено, що обвинувачений у вересні та листопаді 2023 року, перебуваючи у м. Вільнянськ Запорізького району Запорізької області, маючи умисел направлений на таємне викрадення чужого майна, діючи повторно, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, скоїв крадіжки майна з приватного будинку, а саме: побутової техніки, на загальну суму 14 500 гривень.
Під час досудового розслідування кримінального провадження злочинцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось групою слідчих СВ відділення поліції № 2 Запорізького районного управління поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області.
Санкція ч. 4 ст. 185 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Сергій ПОНОМАРЬОВ, заступник керівника
Запорізької окружної прокуратури