Червоний промінь

Мешканця обласного центра судитимуть за придбання та зберігання наркотичного засобу

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури викрито кримінальне правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, вчинене при наступних обставинах.
Так, 11 травня 2024 року у денний час 35-річний житель м. Запоріжжя, знаходячись на території Запорізького району, виявив шість зіп-пакетів з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору та, маючи умисел на незаконне придбання та зберігання наркотичної речовини без мети збуту, привласнив їх та незаконно зберігав при собі для особистого вживання. У подальшому цього ж дня на одному з блок-постів Запорізького району у зазначеного чоловіка у ході огляду місця події співробітниками поліції вилучено шість зіп-пакетів з особливо небезпечним наркотичним засобом – «канабіс», загальною вагою 5,5 г.
За результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження 28.06.2024 до суду скеровано обвинувальний акт відносно вказаного чоловіка за ч. 1 ст. 309 КК України.
За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України, передбачено покарання у виді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або пробаційного нагляду на строк до п’яти років, або обмеження волі на той самий строк.

Максим СОКОЛОВ,
перший заступник керівника Запорізької окружної прокуратури