Червоний промінь

Кримінальне провадження – за незаконний рибний промисл

В умовах проведення бойових дій та окупації більшої частини території Запорізького регіону Запорізька окружна прокуратура продовжує вживати заходи, спрямовані на своєчасне виявлення та належне процесуальне керівництво кримінальних проваджень у сфері незаконного вилову водних
біоресурсів.
Так, за процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури, викрито кримінальне правопорушення у сфері проти довкілля, вчинене при наступних обставинах.
Так, 17 травня 2023 року приблизно о 4-й годині 38-річний житель м. Запоріжжя, знаходячись на річці Кокань на Каховському водосховищі, поблизу с. Біленьке Запорізького району Запорізької області, за допомогою забороненого знаряддя рибного лову – сітки ліскової займався незаконним рибним добувним промислом та незаконно виловив рибу на загальну суму більше 55 тис. грн.
Під час досудового розслідування вищезазначеного кримінального провадження ухвалою суду накладено арешт на знаряддя вчинення кримінального правопорушення з метою подальшої спеціальної конфіскації.
За результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження у липні 2023 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно вказаного чоловіка за ч.1 ст.249 КК України, за за вчинення якого передбачено покарання у виді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.

Наталія БОНДАРЕНКО,

керівник Запорізької
окружної прокуратури.