Червоний промінь

Домашнього тирана буде покарано

Запорізькою окружною прокуратурою 18.08.2023 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство над своїм батьком (ст. 126-1 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік систематично вчиняв психологічне насильство стосовно своєї 35-річної співмешканки, яке полягало у словесних образах, грубій образливій нецензурній лайці, що принижувало
гідність жінки, створенні умов для погіршення якості її життя.
Окрім цього, встановлено, що протягом липня 2022 року – березня 2023 року чоловіка чотири рази притягнуто судом до адміністративної відповідальності за фактом вчинення домашнього насильства.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ Відділення поліції № 2 Запорізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на
строк до двох років.

Сергій ПОНОМАРЬОВ,
заступник керівника
Запорізької окружної прокуратури