Червоний промінь

Екс-депутат Запорізької облради Віктор Щербина – про переїзд в Словаччину

Депутат обласної ради від ВО “Батьківщина” Віктор Щербина переїхав на проживання за кордон, до Словаччини. Через це достроково припинили його депутатські повноваження. Відповідну постанову опублікували на сайті на сайті Запорізької обласної ради.

У постанові йдеться, що до Запорізької обласної територіальної виборчої комісії надійшли документи, що підтверджують факт переїзду депутата обласної ради Віктора Щербини у Словаччину. Він звернувся до голови Запорізької обласної ради із заявою про складання депутатських повноважень через стан здоров’я та переїзд.

“Згідно законодавства це стало підставою для дострокового припинення депутатських повноважень Щербини та визнання обраним депутатом обласної ради іншого за черговістю кандидата”. Замість Щербини виборча комісія визнала наступним за черговістю кандидатом у виборчому списку ВО “Батьківщина” Мохнатка Сергія Олександровича 1981 року народження.

Ось як екс-депутат прокоментував це сайту 061.

– Під час планового обстеження в мене виявили проблеми із серцем. На 96% був закритий стовбур лівої  коронарної артерії. В результаті  в жовтні минулого року мені зробили відкриту операцію на серці в інституті Амосова. Вона тривала 6 годин, поставили чотири шунти.  Після цього для відновлення та реабілітації я виїхав за кордон, зокрема у Словаччину, – заявив В. Щербина.