Червоний промінь

Викладач фізики із Запоріжжя Максим Гвоздецький став переможцем національної премії – він отримає грант в мільйон грн

Викладач фізики в запорізькій гімназії №11 Максим Гвоздецький став вчителем-новатором національної премії Global Teacher Prize Ukraine. 

Максим вже протягом трьох років монтує інтерактивні відео за навчальною програмою для учнів 7-9 класів. Героями його відероликів є Месники, Хобіт, Супермен, Аквамен, Дарт Вейдер тощо. Курс він виклав на YouTube.

– Я хочу, щоб на уроках дітям було комфортно, цікаво і весело. При цьому, намагаюсь створити такі умови, щоб вони відчували себе не просто як на уроці, а це була дружня розмова, дружнє проводження часу разом. Я завжди на позитивному настрої. Мене мотивують, в першу чергу, діти і також коментарі, які я читаю на своєму каналі, – зазначив  Максим у своїй відеопрезентації.

Нагородження переможців премії Global Teacher Prize Ukraine відбулось 7 жовтня. Викладач-новатор із Запоріжжя отримав спеціальну нагороду від міжнародної організації War Child – освітню подорож для отримання нового досвіду та розширення власних освітніх горизонтів. Також вчитель отримує грант від ЮНІСЕФ на мільйон гривень на втілення освітньої мрії.

– Вже 9 років я працюю вчителем фізики. Це змінило моє життя назавжди. Моя улюблена робота дозволяє ділитися своєю енергією своєю з дітьми, а вони, в свою чергу, дарують мені свої емоції. Я дякую учням за жагу до знань, я дякую батькам, за віру в своїх дітей, я дякую колегам вчителям, які запалюють вогонь знань в очах дітей, я дякую захисникам та захисницям, завдяки яким ми можемо навчати наших дітей, — сказав Максим під час нагородження.