Червоний промінь

В Запорізькій області затвердили формат нового навчального року

Днями представники обласної влади зустрілися з батьками школярів, щоб обговорити важливу тему – підготовку до нового навчального року. Про формат навчання з вчителями говорили у п’ятницю, 12 серпня, розповіли в ЗОВА. Сьогодні є розуміння, що навчальний рік розпочнеться, і система освіти буде працювати. Разом із працівниками освітньої сфери та батьками школярів остаточно визначили формат навчання, уточнив губернатор області Олександр Старух в своєму Telegram-каналі.

На зустрічі торкнулися проблем, які пов’язані із освітнім процесом у Запоріжжі, Запорізькому районі, а також на тимчасово окупованих територіях. Педагоги висловили свою точку зору щодо дистанційної та змішаної форм навчання. “Загальна думка – дистанційна форма наразі є оптимальною. І батьки, і вчителі підтримують онлайн-навчання. Але ситуація постійно змінюється, тож у будь-якому випадку утворення і приведення у належний стан бомбосховищ буде продовжуватися”, – заявив Старух.

Спочатку COVID, а потім війна створили неналежні умови освіти для дітей. За словами очільника ЗОВА, обласна влада розуміє, як їм важко. З огляду на це потрібно підготуватися таким чином, щоб якість знань майбутніх поколіннь українців була на найкращому рівні, підкреслив він.