Червоний промінь

Гордість Кушугумської громади

Традиційно за підсумками року в Кушугумській громаді відзначають учнів за досягнення у навчанні, спорті та активну участь у шкільному житті. Війна внесла корективи, але церемонія нагородження таки відбулася. 
Так, у середу, 21 червня, Кушугумський селищний голова Володимир Сосуновський нагородив здобувачів освіти загальноосвітніх закладів громади (Балабинської гімназії «Перестиж», Кушугумської гімназії «Інтелект» та Малокатеринівської гімназії «Мрія») за високі досягнення у навчанні.
Зокрема, Грищук Едуард, Голік Аліна, Мацура Максим, Бурмістров Олег, Піддубний Микита і Піддубний Данило – нагороджені за високі досягнення у навчанні (медалісти).
Ярошенко Поліна, Радєва Вероніка, Носаненко Катерина, Берестенко Маргарита, Кравець Михайло, Панченко Руслан, Разінков Артем, Череватий Андрій, Носік Євген – нагороджені за високі досягнення у навчанні (свідоцтва про базову середню освіту з відзнаками).
Дикий Єгор – нагороджений за спортивні досягнення, вихованець Балабинської школи боксу “JEB”, кандидат у майстри спорту. Чупрікова Ксенія і Веселова Христина – нагороджені за спортивні досягнення, вихованка секції «Тхеквандо» та вихованка Балабинської школу боксу «JEB”.
Щирі вітання усім, нових здобутків та перемог!