Червоний промінь

Золото літ наших чудових працелюбних ювілярів

Без вшанування славних трудівників Широківської громади, які відзначають круглі дати, ми вже не уявляємо свого життя. І про всіх хочеться сказати добре слово, згадавши про їхній внесок в розвиток району й про душевну теплоту кожного з них.

29 травня свій 75-річний ювілей відсвяткував житель с. Світанок, шановна людина, гарний батько, друг і трудівник Олександр Васильович ВОЛІКОВ. Народився він в Краснодарському краї РФ. Ще семирічним хлопчиком разом з своїми батьками переїхав до України, а точніше – в Волинську область, де пішов до першого класу місцевої школи. Але минув рік, батьки знову повернулися в Росію, і вже там Олександр Васильович продовжив навчання з другого по восьмий класи. Після школи пішов навчатися до професійного будівельного училища № 10 в м. Армавір, а після його закінчення був направлений працювати в Ростов-на-Дону. Служив у лавах радянської армії, як і більшість однолітків. Пройшовши три нелегких роки служби, став працювати в Севкателеваторбуді. В рідному Краснодарському краї створив свою родину, з якою в 1976 переїхали в українське село Августинівка. Олександр Васильович влаштувався в радгосп «Світанок» на посаду сантехніка, де і пропрацював аж до виходу на заслужений відпочинок. Результатом довгого спільного життя з дружиною став прекрасний син Дмитро. Також ювіляр дуже пишається своїми онуками Владом та Катериною. Із найкращими побажаннями я завітав до нього разом зі своєю заступницею з ради ветеранів Веселівського старостинського округу О.С. Жолобчук. Від імені директора ПП АФ «Славутич» Г.В. Марича, котрий протягом багатьох років підтримує наших шановних ветеранів праці, ми вручили Олександру Васильовичу квіти, вітальну листівку та матеріальну допомогу.

Вже за декілька днів, 1 червня, 70 років виповнилося жителю с. Надія Леоніду Олексійовичу ГАВРИШУ. Він побачив світ на Дніпропетровщині, базову освіту дала місцева восьмирічна школа. Закінчивши освітній заклад, завершив і курси трактористів, водіїв. Винісши звідти важливі профільні знання, пішов працювати трактористом в колгоспі «Заповіт Ілліча». Спочатку – лише два роки, адже далі був призваний в армію. Проте після строкової служби повернувся в рідне село і знову продовжив трудитися на тому ж місці, тепер не тільки трактористом, а ще й водієм. В 1978 році переїхав в с. Надія та пішов працювати механізатором вже в колгосп ім. Фрунзе (нині – ПП АФ «Славутич»). Там і трудився до самого виходу на заслужений відпочинок в 2011. Син Артур та онучка Анжеліка невимовно тішать душу. Особисто вшанували трудівника я та моя помічниця з ради ветеранів Веселівського старостинського округу О.С. Жолобчук. Від імені Г.В. Марича ми вручили йому вітальну листівку та матеріальну допомогу.

8 червня привітання з приводу 75-річного ювілею приймав чудовий мешканець с. Відрадне Олександр Іванович КАПІНОС. В рідному Новосибірську, РФ, він пішов до першого класу місцевої школи. В 15 років він став курсантом школи мореплавства. Після неї за розподіленням був направлений в місто Таллін Естонської РСР, був другим помічником капітана корабля. Після шести років плавання почав заробляти на ремонті електронної техніки. В 1983 разом з родиною переїхали в Відрадне, де іменинник пішов працювати інженером-електриком на Відрадненську птахофабрику. Також в нього є досвід на посаді майстра електриків в ДП «Агросервіс-2000». На момент виходу на заслужений відпочинок в цьому році робочий стаж Олександра Івановича склав 56 років. Разом зі своєю дружиною виховали двох діточок – Наталію та Павла. Зараз ювіляр приділяє увагу не лише їм, а й своїм онукам Світлані, Віталію та Вікторії.  Цього радісного дня я завітав до нього в компанії своєї помічниця з ради ветеранів Веселівського старостинського округу О.С. Жолобчук та голови ради ветеранів Відрадного Н.П. Мінаковою. Всі разом ми привітали шановного трудівника зі святом, вручивши йому квіти, вітальну листівку та матеріальну допомогу від нашого керівника ПП АФ «Славутич» Г.В. Марича.

Тож, шановні ювіляри! Ще раз вітаю вас з круглими датами та бажаю щастя, міцного здоров’я, добробуту, достатку, сімейного благополуччя на довгі роки. Нехай ваші життя завжди повняться простими людськими радощами, а діти пишатимуться і бачитимуть в вас прекрасний приклад для наслідування. Зі святом!

Віктор ХОРОШУН,

заступник директора ПП «АФ «Славутич»,

депутат Широківської ОТГ.