Червоний промінь

Житель Степного відповість за браконьєрство

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури викрито кримінальне правопорушення у сфері проти довкілля.

4 жовтня ц.р., приблизно о 07:00, 45-річний житель с. Степне прибув до полезахисної лісової смуги, розташованої вздовж автодороги Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь на 506 км поблизу села. Там, в порушення норм ст. 69 Лісового кодексу України, без лісорубного квитка (ордеру) на вирубку лісу, за допомогою бензопили чоловік вчинив незаконну порубку 5-ти дерев породи клен, чим завдав істотну шкоду територіальній громаді в особі Степнянської сільської ради на загальну суму майже 41 тис. грн.

Під час досудового розслідування ухвалою слідчого судді накладено арешт на знаряддя вчинення злочину та незаконно добуті фрагменти дерев з метою їх подальшої спеціальної конфіскації. Обвинувальний акт відносно підозрюваного в злочині, передбаченому ч. 1 ст. 246 ККУ, (незаконна порубка дерев у захисних лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду), направлено до суду.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення чоловікові загрожує покарання у вигляді 17 000-25 500 грн, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Максим СОКОЛОВ,

в.о. керівника

Запорізької окружної прокуратури.