Червоний промінь

Запорізькі аудитори встановили, що Кушугумська селищна рада з порушенням провела закупівлю контейнерів для сміття на мільйон гривень

Запорізькі аудитори встановили (повідомляє https://www.061.ua), що Кушугумська громада з порушенням провела процедуру закупілі контейнерів для збору сміття на суму 1 млн грн.

Посадовці 21 березня уклали угоду на поставку оцинкованих євроконтейнерів для збору твердих побутових відходів. Закупівля пройшла без проведення аукціону в одного учасника. У селищній раді пояснили це тим, що згідно з наказом Мінреінтеграції Кушугумська громада перебуває в районі проведення бойових дій і має підстави на здійснення закупівлі без відкритих торгів.

Перевірка аудиторів підтвердила факт укладання договору посадовцями без конкурентних процедур закупівель. Як зазначають, в Держаудитслужбі у березні поточного року всю територію Запорізького району віднесли до територій можливих бойових дій. Таким чином, з 10 березня 2023 року замовники не можуть укладати договори про закупівлю без застосування відкритих торгів.