Червоний промінь

Російські терористи відняли життя ще в двох героїв Запорізького району

Цинічний ворог, все життя якого – це люта ненависть до всього українського, не може заспокоїтися. Цими днями Широківська та Біленьківська громади знову відчули страшенний біль втрат. Росіяни безжально вбили двох наших Захисників: 39-річного Сергія Степанюка з с. Новоселище та 42-річного Андрія Плечуна, мешканця с. Мар’ївка. Про це повідомили на сторінках громад в соцмережах.

Сергій Степанюк вирушив на захист вільної України ще за часів АТО. Тоді він служив снайпером, а після повномасштабного вторгнення став до бою в лавах артилерійських військ. До останнього військовий боровся за вільне майбутнє як своєї родини, так і всіх українців. Воїн визволяв окуповані села, не дозволивши ворогу пройти далі. За цілісність та свободу країни йому довелося віддати життя. В Сергія залишилась велика родина: дружина, мати, син та сестра. В останню путь Героя проведуть у вівторок, 27 грудня, о 10:00 в Новоселищі, біля будинку матері.

Безжальна війна забрала життя ще одного воїна – Андрія Плечуна. Він поплатився власним життям, захищаючи країну та її громадян від страшних ворогів. Прощання та панахида за загиблим військовослужбовцем відбудеться в вівторок, 27 грудня, об 11:30 в с. Мар’ївка, біля Будинку культури.

Україна втратила неймовірних визволителів, добрих, товариських, чуйних, відданих чоловіків. Друзі бачили в них душу компанії та надзвичайну силу духу. Щиро співчуваємо рідним і розділяємо їхній біль. Дякуємо нашим мужнім Захисникам за волю та незалежність. Пам’ятатимемо вас, адже Герої не вмирають. Слава Україні! Смерть ворогам!