Червоний промінь

Росіяни знищили СТО в Кушугумі, дивом вціліли 15 людей

Російські терористи не можуть лишити Запорізьку область в спокої. Держава-терорист продовжує доводити своє звання на ділі. Сьогодні, 26 листопада, вранці запоріжці вже вкотре прокинулися від потужного вибуху. Близько 7:15 військові РФ поцілили ракетою у передмістя обласного центру. Удару зазнало селище Кушугум. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Старух в Telegram-каналі.

Він розповів, що росіяни знову вгатили по мирному об’єкту. Так, цього разу вони поцілили в об‘єкт цивільної інфраструктури – станцію технічного огляду. Її зруйновано на 90%. Жертв та поранених немає. Били, як зазвичай, із ЗРК С-300, заявив губернатор.

Голова Кушугумської громади Володимир Сосуновський розкрив більше деталей. За його словами, під удар могли потрапити 15 осіб персоналу СТО. На превелике щастя, вони лишилися неушкодженими, адже в момент “прильоту” вони перевдягалися, щоб приступити до роботи. Це можна вважати справжнім дивом, сказав він журналістам місцевого телеканалу ТВ-5. Що ж до самої станції техогляду, то вона була приватним підприємством, яке забезпечувало 30% доходу селищного бюджету. “Сьогодні російська агресія знову себе проявила. З одного боку, це дійсно просто чудо, що люди вижили, не постраждали. А повністю підприємство все зруйноване”, – заявив Сосуновський в коментарі “Суспільному”.

Нагадаємо, 23 листопада військові РФ цинічно обстріляли пологове відділення Вільнянської лікарні. Внаслідок дуже потужного удару загинуло немовля, яке народилося два дні тому. Момент атаки потрапив на камеру відеоспостереження і був опублікований в мережі.