На виконання конституційних функцій, Запорізькою окружною прокуратурою Запорізької області здійснюється представництво інтересів держави в суді. За результатами опрацювання матеріалів публічних закупівель за бюджетні кошти встановлено факт укладення між однією з територіальних громад Запорізького району та ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” додаткових угод до договору про постачання електричної енергії всупереч вимогам, встановленим Законом України “Про публічні закупівлі”. Про це розповіли в установі сьогодні, 29 липня.
Зокрема, встановлено, що в ході виконання зазначеного договору сторонами укладено 12 додаткових угод, за наслідками яких ціна за одиницю товару зросла майже на 130%, обсяг постачання електричної енергії зменшився вдвічі, а сума надмірно сплачених органом місцевого самоврядування коштів склала понад 600 тис. грн.
Враховуючи викладене, окружна прокуратура звернулась до Господарського суду Запорізької області в інтересах територіальної громади про визнання недійсними додаткових угод до договору та стягнення на користь громади коштів. Наразі відкрито провадження за позовом прокуратури, судовий розгляд триває.
З повагою,
перший заступник керівника
Запорізької окружної прокуратури
Максим СОКОЛОВ.