Червоний промінь

Мужній Захисник з Долинського Ігор АЛІФЕРЕНКО наближає нашу Перемогу

24 лютого 2022 року. Цю дату російські терористи вписали найчорнішим днем в сучасну українську історію. На захист держави в той день став кожен із нас – і морально, і фізично. Ось уже майже пів року сміливі, мужні воїни з кожного куточка України захищають рідну землю на передовій. Їм зараз найважче. Адже заради нашого спокійного життя вони щодня ризикують власним, часто – в дуже молодому віці. Славиться такими Захисниками і наш, Запорізький район, зокрема й село Долинське.

Сьогодні хочеться розповісти про нашого земляка, випускника нашої школи Ігоря Геннадійовича Аліференка – справжнього Героя України з великої літери, про якого повинні знати всі. Ігор народився 9 квітня 2000 року і одразу після закінчення школи продовжив навчання в Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З самого початку війни він мужньо стоїть на захисті кордонів нашої держави і нас з вами. Юнак служить в рядах Збройних Сил України і має звання капітана.

Ім’я зовсім молодого військового вже є в Указі Президента № 240/2022. На другий місяць війни Ігор отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, зміцненні обороноздатності та безпеки України, за мужність і вірність народу. Також Міноборони нагородило його нагрудним знаком «За військову доблесть». Ми пишаємося нашим земляком, який разом з іншими Героями-Захисниками захищає нас від окупантів. Ризикуючи своїм здоров’ям і навіть життям, Ігор обороняє нашу Україну, її народ – і не дає ворогові пройти далі углиб країни. Разом зі своїми побратимами він відвойовує кожен шматок нашої землі, окупований російською ордою, і відкидає ворога назад.

Нагороди Ігоря Аліференко

Низький уклін всім нашим Героям, нашим Захисникам! Вклоняємося всім батькам, чиї сини й доньки захищають нашу неньку-Україну. Таких Героїв, як Ігор, сотні і тисячі. Але ми повинні знати кожного з них в обличчя. Не сумніваємося, що в колекції нагород нашого молодого земляка-військовослужбовця зовсім скоро з’явиться найголовніша – Герой України, на яку він повністю заслуговує. Впевнені, що вона буде нагадувати про величезний вклад капітана в повну деокупацію країни. А поки що нехай російські виродки знають, що розплата за військові злочини неминуча, хай тремтять від цієї думки. Цілком вірогідно, що наш Ігор і його вірні побратими вже дуже скоро стануть їхнім найбільшим жахіттям.

Слава нашим Героям-Захисникам! Слава Україні!

Галина ДАНІЛЬЧАК,

ексзаступниця

сільського голови

з гуманітарних питань.