Червоний промінь

Фінанси, тепловізор і приладдя: черговий ярмарок Клубу успішних пані заради ЗСУ

У п’ятницю, 19 серпня, в селі Новопетрівка відбувся черговий Благодійний ярмарок від Клубу успішних пані Широківської ОТГ. Захід традиційно підтримали голова громади Денис Коротенко й партнери Клубу з Агенції сталого розвитку “Хмарочос” Ірина та Сергій Ткаченки. На ярмарку вдалося зібрати 45 800 грн, тепловізор та цілий ящик приладдя для бійців ЗСУ.

Цілих 2 тижні безсонних ночей у підготовці ярмарку провели Наталі Недвига, Олена Бондаренко і згуртована команда Новопетрівського старостату. Їхні старання були високо оцінені відвідувачами заходу. Так, було обладнано торговельні ятки, в яких можна було придбати найрізноманітніші товари – від меду, фруктових та ягідних кошиків аж до картин, садових рослин, прикрас і різних смаколиків. Для учасників ярмарку надавали послуги з аквагриму, плетіння зачісок і навіть готували свіжий мохіто. Працювало кілька яскравих фотозон. Особливої уваги заслуговував креативний куточок емоційного розвантаження: кожен охочий міг запустити гнилими помідорами в опудало російського диктатора Володимира Путіна. Вже традиційно на ярмарку панувала дружня, привітна, а головне – патріотична обстановка.

Всього цього не було без міцного та надійного щита України – справжніх Героїв, котрі зараз готові пожертвувати власним життям на фронті, аби тільки не пропустити російських терористів вглиб країни, диктувати свої порядки на вільній, незалежній українській землі. “Ми незмінно, безмежно вдячні сильним, мужнім, сталевим українським воїнам за ці цінні хвилини безпеки і щастя. Саме завдяки їм у нас була можливість добре провели час, спілкуючись та хором співаючи українських пісень. Радіємо активним і успішним жінкам з усіх куточків громади від Миколай-Поля до Сонячного, від Лукашевого до Августинівки. Вони завжди допомагають і підтримують розвиток території. Ми – велика сила, і разом ми зможемо все!”, – підкреслили в Клубі успішних пані.

Що ж до зібраної допомоги, за тепловізор і інше приладдя щиру вдячність висловили Олександру Герасименку. Багато слів подяки також направили організаторам ярмарку, партнерам, підпріємцям, бізнесменам, фермерам, колективу Новопетрівської гімназії, всім членкиням Клубу та решті людей, хто долучився до заходу. Обладнання для військових одразу передадуть на передову Захисникам і Захисницям. На кошти, що вдалося зібрати разом, Клуб закупить додаткове приладдя, яке адресно передать воїнам з Широківської громади, хто зараз героїчно відстоює українську Незалежність. “Україні – це щирі, горді, сміливі та добрі люди. Це прекрасна, різноманітна земля з багатовіковою історією. Це незабутні пейзажі, на які неможливо надивитись. Це Карпати. Це Чорне та Азовське море. Це Донецьк, Луганськ і Крим”, – наголосили організатори Благодійного ярмарку.


За попередні два аукціони Клубу успішних пані Широківської громади було зібрано майже 40 тис. грн. Одну частину коштів направили до ЗСУ, іншою – підтримали жінок-переселенок. Крім цього, придбали 10 тактичних окулярів та 10 пар тактичних рукавичок для воїнів з громади.