Червоний промінь

Дві громади району отримали чергову партію будматеріалів

Запорізька обласна військова адміністрація та міжнародний Комітет Червоного Хреста продовжують допомагати цивільному населенню, яке страждає від терористичних дій РФ. Так, сьогодні, 9 серпня, Новоолександрівська, Таврійська, Гуляйпільська, Оріхівська, Преображенська та Кушугумська громади отримали будівельні матеріали, які напередодні передав міжнародний Комітет Червоного Хреста. Про це розповіли в Департаменті культури та інформаційної політики ЗОВА.

До передачі долучився заступник очільника ЗОВА Геннадій Тімченко, заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА Дмитро Кабанов та представники територіальних громад. До розвантаження гуманітарної допомоги традиційно доєдналися представники ДСНС. 

Територіям передали дошки, бруси різних розмірів, тенти та плівку. Ці матеріали буде надано людям для ліквідації наслідків бойових дій та обстрілів. З їх допомогою місцеві мешканці, чиї будинки було пошкоджено, зможуть провести ремонтні роботи швидко та самостійно.