Червоний промінь

Дорожники активно ремонтують трасу “Тернувате – Зарічне”

У Запорізькому районі на семи ділянках автодороги загального користування місцевого значення С081202 /Н-15/ “Тернувате – Зарічне” в рамках експлуатаційного утримання виконуються роботи з аварійного ремонту. Відновлення траси виконує ТОВ “ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ” на замовлення ДП “Місцеві дороги Запорізької області”. Про хід робіт звітували на сайті держпідприємства.

Згідно з умовами договору, аварійні роботи з відновлення дороги виконуються біля села Тернувате, на семи ділянках загальною протяжністю 1050 погонних метрів. Нині фахівцями підрядної організації проведено холодне фрезерування асфальтобетонного покриття з ремонтом основи покриття, що зазнало ушкоджень та руйнувань за роки експлуатації дороги. Також на ділянках загальною протяжністю 870 погонних метрів укладено вирівнюючий шар асфальтобетону на бітумах, модифікованих полімерами.

В “Місцевих дорогах Запорізької області” приносять вибачення за тимчасові незручності та просять водіїв об’їжджати ділянки, на яких ведуться роботи, задля якісного укладення та тривалого збереження дорожнього полотна.